Chybová správa

Priečky pre miestnosti fyzioterapie

Tlač

.

Na vykonávanie fyzioterapeutických činností netreba veľa miesta, preto väčší priestor môže byť rozdelený ľahkými deliacimi priečkami na funkčné pracovné boxy.

Priečky pre miestnosti fyzioterapie, vyrobené systémom ALSANIT so štandardnou výškou 2 metre, sú ľahké a jednoduché na montáž. Na výrobu priečok používame laminované dosky s hrúbkou 18 mm spolu z anódovanými hliníkovými profilmi (alebo práškovo farbenými). Vďaka tomu sa získava povrch priečok odolný proti silným čistiacim prostriedkom a tým aj jednoduchosť pri hygienickej údržbe. Priečky sú montované na nožičkách so štandardnou výškou 170 mm, čo uľahčuje umývanie podlahy a zvyšuje hygienický štandard interiéru.

Do priestoru vymedzenom postavenými priečkami sa pohodlne zmestí lôžko, zariadenie spolu s nevyhnutnou aparatúrou, zabezpečujúc ešte miesto pre prácu fyzioterapeuta. Závesy na vchode zabezpečujú pocit intímnosti pre pacientov. Ľahké deliace priečky ALSANIT sa môžu používať aj v lekárskych miestnostiach, oddeľujúc priestor pre pacientov pripravujúcich sa na kontrolu alebo ošetrenie.