Chybová správa

Skrine na odev HPL

Tlač

 significantly more durable than metal lockers

 available in modules with an unrestricted number of sections and wide range of colors

 available in standard or personalized dimensions

 patent, electronic, coin and coded locks available

 option with a bench or mounted on brackets

 possibility of integration with the ESOK system

 for wet and dry interiors

Skrinky na odev by mali byť nákupom na dlhé roky, preto musia byť charakteristické funkčnosťou, ale aj eleganciou. Skrinky na odev z HPL, ponúkané firmou ALSANIT, sú výrobkami, ktoré spÍňajú všetky zadané požiadavky. Môžu byť ľubovoľne konfigurované a prispôsobené pre potreby zákazníka, s funkciou školských skriniek, sociálnych skriniek, alebo skriniek na OOP.

Pri vybraných variantoch môžeme skrinky opatriť rôznymi druhmi zámkov, dodatočnými poličkami, vešiakmi a iným zariadením. Pre škôlky a školy a iné osvetové zariadenia ponúkame školské skrinky so špeciálne navrhnutou výškou a zariadením. Školské skrinky z HPL sú štandardne vyrábané s obdÍžnikovými dvermi typu VELA, sú vo forme jednoúrovňových modulov s dohodnutou výškou a farbou dverí, na nožičkách s regulovateľnou výškou. Školské skrinky sa zatvárajú na patentové zámky. V každej skrinke je vešiak na odev a môže byť aj polička.

Pre podniky vyrábame skrinky pre pracovníkov, sociálne skrinky a skrinky na OOP. Náklady tohto typu na zariadenie pre podniky by mali byť investíciou na dlhé obdobie. Skrinky z HPL firmy ALSANIT sú charakteristické trvanlivosťou, vodoodolnosťou a ohňoodolnosťou. Množstvo, rozmery skriniek, ako aj ich farba a zariadenie, sú vybrané podľa požiadaviek investorov. 

Cena školských skriniek na odev je stanovená po dohode s naším konzultantom, alebo po zaslaní žiadosti o cenovú ponuku.