Chybová správa

Výskum a vývoj

Tlač

Rozvíjame sa mysliac na našich zákazníkov

Viac ako desať rokov pracujeme v odbore stavieb sanitárnych zariadení. Realizácia objednávok nám potvrdzuje význam ustavičného rozvoja a hľadania nových technológií. V záujme dosiahnutia najvyššej kvality realizovaných systémov preferujeme vlastné projekty.

- vyrábame hliníkové profily vlastnou výrobnou linkou,
- nami navrhnuté hliníkové profily sú lisované z matríc, ktoré sú opatrené našou ochrannou firemnou známkou.

Boli sme prvou firmou v Poľsku, ktorá začala vyrábať kabíny z laminovaných platní s hrúbkou 18 mm. Použitie inovačného prístupu s orámovaním každej hrany špeciálnym profilom umožnilo vytvorenie veľmi trvanlivého výrobku s prístupnou cenou.

Vďaka vlastnému skladovaciemu priestoru máme najbohatšiu ponuku materiálov a zariadení na trhu. Rozvíjame a zdokonaľujeme naše výrobky. Sledujeme najnovšie smery rozvoja a upravujeme vzhľad detailov tak, aby naše výrobky boli estetickým prvkom, dovoľujúcim zariadenie každého interiéru.

VÝSKUM ZÁKLADOM INOVÁCIÍ

Pri rešpektovaní dizajnu nezabúdame na zabezpečenie trvanlivosti výrobku.  Na naše výrobky máme certifikáciu ITB (Instytut Techniki Budowlanej) a iné nevyhnutné certifikácie.
Okrem toho robíme svoje vlastné skúšky kvality a trvanlivosti takých výrobkov, akými sú: pánty, zámky, alebo nožičky (podpery). Vďaka tomu všetky výrobky firmy ALSANIT majú najmenej trojročnú záruku, ktorá je štandardom našej firmy.


NAŠOU NORMOU JE EKOLÓGIA

ALSANIT je firma s ekologickým povedomím. Nielenže dbáme na zeleň okolo firmy, ale na každom stupni navrhovania a výroby preferujeme materiál čo najmenej škodlivý pre životné prostredie.
Heslom našej firmy je RECYCLE, REUSE, REDUCE.